• Cisterna 1
 • Cisterna 2
 • Cisterna 3
 • Cisterna 4
  Nezávazná poptávka

  Pohonné hmoty

  Naše společnost nabízí vysokou úroveň služeb, individuální přístup k zákazníkům a garanci kvality. Optimalizace logistických nákladů ji staví na čelní místo mezi prodejci pohonných hmot. Pohonné hmoty odebíráme pouze od těch nejlepších dodavatelů, naším hlavním dodavatelem je společnost Čepro.

  Automobilový benzín je kapalina ropného původu určená zejména pro moderní typy zážehových motorů vybavených katalyzátorem. Benzíny jsou směsi uhlovodíků vroucí v rozmezí 30 až 215°C získané z ropy destilací. Bezolovnaté palivo může obsahovat přísady zvyšující užitné vlastnosti okysličovadla, látky s obsahem kyslíku, ethanol. Běžně se přidávají také malá množství různých aditiv. Při skladování, dopravě a manipulaci s automobilovými benzíny musí být dodržována příslušná zákonná ustanovení. Z hlediska kvality benzínu je důležité oktanové číslo, naše společnost nabízí natural 95 a Optimal 95 E. Vzhled je čirý a jasný.

  Motorová nafta je směs kapalných uhlovodíků. Získává se destilací a rafinací z ropy, obvykle při teplotách 150 - 370 °C. Motorová nafta slouží jako palivo pro vznětové motory. Vzhled má čirou nažloutlou barvu. Z hlediska kvality benzínu je důležité oktanové číslo zde najdete Diesel a Optimal Diesel. Rozděluje se podle ročního období. - Letní: třída B, filtrovatelnost 0°C, Přechodová: třída D, filtrovatelnost −10 °C, Zimní: třída F, filtrovatelnost −20 °C, Přechodová: třída D, filtrovatelnost−10° C, Arktická: filtrovatelnost −20 °C až −26°C. Při skladování, dopravě a manipulaci s motorovými naftami musí být dodržována příslušná zákonná ustanovení.

  Bionafta je ekologické palivo pro vznětové motory na bázi metylesterů nenasycených mastných kyselin rostlinného původu. Bionafta je plnohodnotné alternativní palivo pro dieselové motory s příznivým vlivem na pohonné jednotky vozidel, nižší cenou a zároveň pozitivním vlivem za životní prostředí. Jednou z hlavních výhod používání Bionafty je úspora nákladů provozovatelům vozidel. Je to čirá kapalina bez jakýchkoliv nečistot, zabarvená do žluta. Při skladování, dopravě a manipulaci s motorovými naftami musí být dodržována příslušná zákonná ustanovení.